Najlepsze pola golfowe do zamknięcia w 2021 roku (2023)

Pomimo trwającego boomu golfowego związanego z pandemią, niektóre najlepsze pola zostały zamknięte, często sprzedawane w celu przebudowy.

Najlepsze pola golfowe do zamknięcia w 2021 roku (1)

Jasona Scotta Deegana

14 grudnia 2021 r

 • Świergot
 • E-mail
 • Świergot
 • E-mail

Najlepsze pola golfowe do zamknięcia w 2021 roku (2)

Uwaga redaktora: Zaktualizowano 19 grudnia po zamknięciu Apache Stronghold.

Pandemiczny boom golfowy w 2021 r. nadal się rozwijał, rzucając koło ratunkowe na setki pól golfowych, które zaledwie kilka lat temu znajdowały się na krawędzi.

To nie znaczy, że wszyscy to przeżyli. National Golf Foundation poinformowała w czerwcu, że jej zespół weryfikujący bazę danych stwierdził, że około 60 18-dołkowych odpowiedników zostało zamkniętych, co stanowi spadek o 46% w porównaniu z tym samym okresem ubiegłego roku. Przewiduje się, że do końca roku zamknie się około 100 18HEQ, co stanowi około 0,7% całkowitej podaży w Ameryce.

Pola zamknięte z tych samych powodów, co zawsze: właściciel, który nie do końca zainwestował w golfa lub chciał zarobić na ziemi, konkurencja ze strony sąsiednich klubów, kiepski produkt itp. Kilku ulubieńców wyspy przeszło nawet w swego rodzaju pandemiczną hibernację z powodu mniejszej liczby turystów. ObydwaZwariowanyna Kauai iBiała czarownicana Jamajce zamknięte w 2020 roku i jeszcze nie zostały ponownie otwarte. Nie wiadomo, kiedy zostaną ponownie otwarte.

W żadnym innym miejscu w ciągu ostatniej dekady nie było więcej pól golfowych niż w Myrtle Beach w Karolinie PołudniowejGrand Strand stracił dwa bardziej popularne wyboryprowadzić naszą coroczną listę najbardziej znaczących stałych zamknięć kursów.

 1. Farmstead Golf Links, Tykwa, Karolina Północna

  Najlepsze pola golfowe do zamknięcia w 2021 roku (3)

  Farmstead Golf Links, zaprojektowane przez Willarda Byrda i Davida Johnsona w 2000 roku był najbardziej znany ze swojego dołka par 6, który przekraczał granicę między Karoliną Północną a Południową Karoliną, ale był czymś więcej niż tylko cudem z jednym dołkiem. Golfiści naprawdę pokochali to miejsce, ponieważ wyróżniało się na zatłoczonym rynku. „Świetny kurs do odejścia. Przynajmniej mogę powiedzieć, że grałem!” pisał w październiku recenzent „mkiwanicki”.

  Śledzenie zamknięć pól golfowych

  16 grudnia 2020 r

  Śledzimy, gdzie i dlaczego pola golfowe są zamykane od wybrzeża do wybrzeża. Odwiedź naszą stronę docelową, aby sprawdzić, czy któraś z Twoich ulubionych została wyłączona na stałe.

 2. Klub golfowy czarownic, Conway, Karolina Południowa

  Najlepsze pola golfowe do zamknięcia w 2021 roku (5)

  The Witch, projekt Dana Maplesa w Conway, który został otwarty w 1989 roku, został sprzedany do przebudowy przez właściciela Claude'a Pardue, który jako powód zamknięcia podał wzrost powodzi w ostatnich latach. Pardue nadal ma skórę w branży golfowej jako właścicielCzarodziejski klub golfowyIPole golfowe Man O'War, dwa popularne pola golfowe w Myrtle Beach.

  „Tak smutno, że kurs się kończy” — napisał recenzent „MarkSMarkF”. „Uwielbiałem grać na tym kursie! To było tak wyjątkowe, piękne i zabawne!!”

 3. Twierdza Apaczów, kula ziemska, Arizona

  Najlepsze pola golfowe do zamknięcia w 2021 roku (6)

  Apache Golf Casino Resort ogłosiło niedawno upadek swojego ukochanego pola golfowego Tom Doak. JegoStrona internetowastwierdza: „Z przykrością ogłaszamy zamknięcie Apache Stronghold. Mieliśmy przyjemność służyć Państwu na naszym polu golfowym przez lata. Dziękujemy za patronat”. Apache Stronghold, który został otwarty w 1999 roku, tej jesieni był coraz częściej krytykowany za utracone greeny. Zawsze miał reputację toru, który był szorstki na brzegach, ale z tak dużym potencjałem. Ostatecznie odległa lokalizacja okazała się zbyt trudna do pokonania. „Jak na tak wspaniały układ, pole jest w złym stanie, a na greenach nie ma trawy, tylko chwasty. Szkoda nazywać to polem golfowym, ponieważ mogliby zrobić o wiele lepiej”, napisał „azearguy” w recenzji GolfPass w październiku.

 4. Garnizonowy klub golfowy, Garrison, Nowy Jork

  Golfiści cenili Garrison Golf Club, projekt Dicka Wilsona z 1961 roku, ze względu na widoki na rzekę Hudson i okoliczne góry w Hudson Highlands, godzinę drogi od Nowego Jorku. Istniał plan zmniejszenia pola do dziewięciu dołków, zanim właściciel wyciągnął korekskupić się na gospodzie, restauracji oraz biznesie weselnym i imprezowym w swojej posiadłości. „Nauczyłem się grać w golfa w Garnizonie” - napisał recenzent
  'Lukemartin2934'. „Podobnie jak wielu innych golfistów w okolicy, jestem rozczarowany zamknięciem tego pola. Nie wydaje mi się, żeby w Trójmieście było wiele (jeśli nie jakiekolwiek) pól otwartych dla publiczności, z tak dobrą atmosferą jak ta tutaj”.

 5. Klub golfowy Skyland Pines, Kanton, Ohio

  Najlepsze pola golfowe do zamknięcia w 2021 roku (7)

  Miłośnicy architektury golfowej uronili łzę, gdy Skyland Pines zostało zamknięte po weekendzie pierwszomajowym. Było to rzadkie publiczne pole golfowe w Ameryce, zaprojektowane przez legendarnego Kanadyjczyka Stanleya Thompsona. Dodatkowym zniewagą był ten klejnot Thompsonazamknięte, aby zrobić miejsce dla magazynu Amazon.

  „Zawsze podobało mi się to starsze pole ze starszymi greenami z lat dwudziestych” — napisał recenzent „hornedwoodchuck”. „Kiedykolwiek grałem, pole zawsze było zatłoczone, więc Amazon musiał zapłacić im dużo dolarów za nieruchomość”.

 6. Klub golfowy Pebble Creek, Tampa na Florydzie

  Najlepsze pola golfowe do zamknięcia w 2021 roku (8)

  Podobnie jak wiele pól golfowych, Pebble Creek, niegdyś ulubione pole golfowe w konkurencyjnym Tampa-St. Targ Pete'a, zamknięty lawiną złych recenzji. Warunki uległy pogorszeniu, a wraz z nimi obsługa klienta. Wszystkie te rzeczy są wyraźnymi znakami, że kurs się wymachuje.

 7. Pole golfowe Tomac Woods, Albion, Michigan

  Najlepsze pola golfowe do zamknięcia w 2021 roku (9)

  Redaktor zarządzający GolfPass, Brandon Tucker, ma miłe wspomnienia z rozgrywania meczów w szkole średniej w Tomac Woods w południowo-wschodnim Michigan. Pole o powierzchni 6382 jardów to typowa rodzinna operacja, która była niezbędna dla małej społeczności z ograniczonymi obszarami do nauki gry. Z tego powodu jego strata będzie bolała bardziej niż niektóre kursy znajdujące się wyżej na naszej liście. Stanie się Afarmy słoneczne, branża, która stanowi nowe zagrożenie dla pól golfowych na całym świecie.

 8. Skyline Country Club, Lanesboro, Massachusetts

  Najlepsze pola golfowe do zamknięcia w 2021 roku (10)

  Skyline, trasa o długości 6197 jardów z lat 60., miała swój urok. Niestety, większość golfistów ma niewielką tolerancję na odbiegające od normy wrażenia, gdy jest tak wiele nowszych, bardziej tradycyjnych rund dostępnych gdzie indziej. „Ten kurs jest trochę szalony” – czytamy w recenzji z 2020 roku. „Green wygląda jak powierzchnia księżyca. Wózki przynoszą odwrotny skutek. Ścieżki wozów to przygoda w terenie. Ale ogólnie tor jest naprawdę zabawny i interesujący, a widoki są spektakularne”.

 9. Klub golfowy Rolling Green, Sarasota na Florydzie

  Najlepsze pola golfowe do zamknięcia w 2021 roku (11)

  Niestety, Rolling Green stanie się kolejnym osiedlem mieszkaniowym w Sarasocie. Końcowa recenzja na GolfPass daje dobry komentarz: „Będę tęsknił za tym od dawna ulubionym pastwiskiem dla krów Sarasota, ich super przyjaznymi paniami z klubów, wygodnym układem pola, świetnym stosunkiem jakości do ceny i dobrymi wynikami, które zawsze można tam uzyskać. Jaka szkoda, że ​​jest ono zastępowane przez około 475 domów jednorodzinnych. Bummer”.

 10. Bamberg Golf and Sports Club, Bamberg, Karolina Południowa

  Najlepsze pola golfowe do zamknięcia w 2021 roku (12)

  Czasami zmiana nazwy i nowy właściciel to wszystko, czego potrzeba do drugiej szansy. Częściej jednak kurs po prostu nie ma wystarczającego lokalnego wsparcia, aby go ukończyć. Nowy właściciel próbował sprawić, by Bamberg działał po zamknięciu w 2016 roku, ale tor o długości 6666 jardów został zamknięty w sierpniu. Theburmistrz miasta ma nadzieję, że uda się go ożywićwbrew wszystkiemu.

ObławyAktualności GolfPass

Jasona Scotta Deegana

Jason Scott Deegan zrecenzował i sfotografował ponad 1000 pól golfowych oraz napisał o miejscach golfowych w 20 krajach dla największych publikacji w branży. Jego praca została uhonorowana przez Golf Writer's Association of America i Michigan Press Association. Śledź go na Instagramie pod adresem @jasondeegangolfpass i Twitterze pod adresem @WorldGolfer.

2Uwagi

Najlepsze pola golfowe do zamknięcia w 2021 roku (14)

Tomasz T.

Skomentował

Dobre podsumowanie tego, co w większości dzieje się z kursami, które wydają się być wartościowe.
Wszyscy wiemy, że golf to trudny biznes, a zyski były stopniowo zmniejszane przed pandemią. Ogólnie rzecz biorąc, wydaje się, że menedżerowie kursów, którzy po prostu nie chcą zwracać wystarczającej uwagi na kondycję, będą tymi, którzy w końcu odkryją, że ich operacje gryzą w pył. Mimo to wiele innych czynników może doprowadzić do upadku dobrych kursów, w tym ekonomicznych – wraz z okolicznościami własnościowymi – które przytoczyłeś.

Ciekawe, że wszystkie twoje numery 1-5 zostały zaprojektowane przez wybitnych architektów pól golfowych, w tym jednych z najlepszych (Doak prawdopodobnie trafi do Hall of Fame), ale pokazuje to, że dobry projekt to tylko jeden aspekt większego doświadczenia z gry na polu golfowym. Mój przyjaciel grał w „Czarownicę” i zachwycał się nią; Sam chciałem zagrać w Garrisona, ale dowiedziałem się o tym dopiero niedawno z tej strony (zdjęcia miesiąca). Ach tak.

Najlepsze pola golfowe do zamknięcia w 2021 roku (15)

Bob H.

Skomentował

Grałem w Farmstead 4 lub 5 razy w roku i zawsze było w bardzo dobrej formie. Kilka wspaniałych wspomnień z gry na tym polu, a moim ulubionym był birdie 5 na 18. dołku par 6. Grałem także w Superintendents Revenge, który był prawdopodobnie najlepszym SR na linii. We wrześniu rozegraliśmy ostatnią rundę. Gospodarstwa będzie brakowało!

Teraz czytanie

Najlepsze pola golfowe do zamknięcia w 2021 roku

 • Świergot
 • E-mail
 • Świergot
 • E-mail
Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Rubie Ullrich

Last Updated: 21/10/2023

Views: 5249

Rating: 4.1 / 5 (52 voted)

Reviews: 91% of readers found this page helpful

Author information

Name: Rubie Ullrich

Birthday: 1998-02-02

Address: 743 Stoltenberg Center, Genovevaville, NJ 59925-3119

Phone: +2202978377583

Job: Administration Engineer

Hobby: Surfing, Sailing, Listening to music, Web surfing, Kitesurfing, Geocaching, Backpacking

Introduction: My name is Rubie Ullrich, I am a enthusiastic, perfect, tender, vivacious, talented, famous, delightful person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.