Najlepsze (i najgorsze) kursy AP online, sprawdzone (2023)

Najlepsze (i najgorsze) kursy AP online, sprawdzone (1)

Istnieją setki, jeśli nie tysiące kursów AP online.Jak więc masz znaleźć ten najlepszy dla siebie?

Aby pomóc Ci uporządkować opcje, szybko omówię, co czyni dobry kurs AP online. Następnie omówię najlepiej oceniane kursy AP online, niektórych popularnych dostawców klas AP online i zakończę niektórymi zajęciami, których powinieneś unikać.

Najlepsze (i najgorsze) kursy AP online, sprawdzone (2)

7 czynników, które składają się na dobry kurs AP online

Jeśli szukasz najlepszych kursów AP online, są to cechy, których powinieneś szukać.

# 1: Jest akredytowany

Nie ma powodu, dla którego nie możesz samodzielnie uczyć się do egzaminu z nieakredytowanych zasobów internetowych — alejeśli zamierzasz wziąć udział w całym kursie AP online, najbardziej sensowne jest wzięcie udziału w takim, który jest akredytowany przez College Board. Oznacza to, że przejrzeli program nauczania i wymagania dotyczące kursu i zatwierdzili je, i tomoże być wymieniony jako kurs APjeśli Twoja szkoła średnia wyrazi zgodę na umieszczenie kursu online w transkrypcji.

#2: Materiał jest dobrze zaprezentowany

Chcesz, żeby był to materiałciekawa, wciągająca i jasno przedstawiona. Zajęcia mogą nie być twoim pierwszym wyborem, ale jeśli jesteś znudzony, nie będziesz chciał się uczyć. Co gorsza: jeśli jesteś zdezorientowany, będziesz sfrustrowany.

# 3: Nauczyciele są dostępni i udzielają dobrych informacji zwrotnych

Nauczyciele powinni byćłatwe do osiągnięciai daćprzydatne, aktualne informacje zwrotne. Jeśli czekasz, aż zwrócą zadania sprzed miesięcy, kiedy weźmiesz AP, nie jest to szczególnie pomocne.

# 4: Obciążenie pracą jest rozsądne

Wiele kursów AP jest wymagających, czego można się spodziewać. Ale chcesz się upewnić, że masz dobre wyczucieile godzin tygodniowo możesz poświęcić na zajęcia online i ile godzin tygodniowo potrwają zajęcia.Jeśli chcesz odnieść sukces, musisz zrobić miejsce w swoim harmonogramie, aby pomieścić kurs AP.

#5: Dostępny jest łatwy w użyciu interfejs i wsparcie techniczne

Dobry kurs będziełatwa nawigacja na komputerze.Powinieneś też miećłatwy dostęp do zasobów pomocy technicznejgdyby coś poszło nie tak.

# 6: Klasa przygotowuje Cię do egzaminu AP

Jeśli możesz uzyskać jakieś informacje ntjak studenci mają tendencję do punktacji na egzaminie po odbyciu kursu,które będą bardzo przydatne przy podejmowaniu decyzji o kursie.

# 7: Jest dobrze recenzowany

Dobry kurs AP online to jedeninni studenci mieli dobre doświadczeniaW! Sprawdź strony forum, takie jak College Confidential, aby znaleźć recenzje danego kursu.


Mając na uwadze te siedem kryteriów, jesteśmy gotowi na bardziej dogłębne spojrzenie na niektóre z najlepiej ocenianych kursów AP online!

Najlepsze (i najgorsze) kursy AP online, sprawdzone (3)

(Video) Jak stworzyć naprawdę DOBRY KURS ONLINE w 2022 roku? | Bartek Popiel

Możesz opanować wszechświat... kursów AP online!

10 świetnych kursów AP online

Poniżej przygotowałem listę najlepszych kursów AP online. Idealnie byłbym w stanie zapewnić opcję dla każdego AP, ale niestety,niektóre punkty dostępowe mają bardzo niewiele opcji online (jeśli takie istnieją).Więc jeśli nie widzisz określonej klasy na liście, to dlatego!

AP Język angielski i kompozycja

AP English Language z John Hopkins Center for Talented Youth

Studenci, którzy wzięli udział w tym kursie, stwierdzili, że wiele nauczyli się od swojego instruktora. Docenili również możliwość interakcji z kolegami z klasy za pośrednictwem portalu edukacyjnego kursu. Aby lepiej zorientować się, jakich treści będziesz się uczyć,klasa ma cały program nauczania opublikowany online, w którym można przejrzeć materiał. Dobrą wiadomością jest to, że będziesz czytać teksty, które pomogą Ci zyskać przewagę w dniu testu i co tydzień ćwiczyć umiejętności, które musisz znać, aby odnieść sukces na egzaminie.

Historia AP USA

Historia AP US z programu skautowego systemu UC

Studenci lubią materiał, tempo i koncentrację na przygotowaniu do egzaminu AP. Lekcje multimedialne są chwalone za wciągające, a oceny i zadania są różnorodne, dzięki czemu zajęcia są interesujące. Studenci doceniają stałe tempo zadań.Specjalnym bonusem jest to, że zakończenie kursu obejmuje warsztaty APze strategiami nauki, praktycznymi egzaminami AP itp. Jest to również jeden z tańszych dostawców kursów AP online i jest objęty zniżką dla studentów CA.

Historia sztuki AP

Historia sztuki AP z wirtualnej szkoły na Florydzie

Studenci doceniają to, że na kursie tak dużo czasu poświęca się sztuce pozaeuropejskiej. Format interaktywnej galerii jest wciągający i pomaga zachować materiał. Wreszcie,treść zajęć nie jest zbyt trudna, ale uczniowie i tak czują się przygotowani do egzaminu AP.

Geografia człowieka AP

Geografia człowieka AP z wirtualnej szkoły na Florydzie

Studenci polecają tę klasę, znajdując jąinteresujące, nie frustrujące. Chwalą również kadrę nauczycielską i lubią, że nauczyciele są dostępni przez SMS, e-mail i telefon.

Psychologia AP

Psychologia AP Z wirtualnej szkoły na Florydzie

Ten kurs jest interesujący i dość łatwy. Niektóre zadania są zabawne, a podręcznik online zawiera pomocne interaktywne komponenty wideo i symulacje. Ogólnie,ten kurs jest prosty i dobrze przygotuje Cię do egzaminu. Powiedziawszy to, studenci radzą, że niektóre materiały szkoleniowe wymagają nudnego zapamiętywania.

Szukasz pomocy w nauce do egzaminu AP?

Nasze indywidualne usługi korepetycji AP online mogą pomóc Ci przygotować się do egzaminów AP. Dopasuj najlepszego korepetytora, który uzyskał wysoki wynik na egzaminie, do którego się uczysz!

(Video) Jak stworzyć WŁASNY KURS ONLINE? Poradnik KROK PO KROKU🔥

Najlepsze (i najgorsze) kursy AP online, sprawdzone (4)

Rachunek AP

AP Rachunek AB z Johns Hopkins CTY

Ponieważ jest to nowsza oferta kursów CTY, nie ma jeszcze zbyt wielu recenzji studentów. Jednak studenci mogą spodziewać się dokładnego kursu, który obejmuje wszystko, co musisz wiedzieć o Calculus AB. Ponadto ten moduł kursu zawiera również filmy, więc będziesz w stanieWidziećjak rozwiązywać problemy, a nie tylko o nich czytać.Ten kurs przygotuje Cię do dobrego zdania egzaminu z rachunku różniczkowego AB.

Biologia AP

AP Bio Z Johns Hopkins CTY

Studenci czuli, że ten kursprzesadnie przygotował ich do egzaminu AP Bio, ale w dobry sposób. Docenili również to, że dwie najniższe oceny z testów zostały obniżone, dzięki czemu można było zagłębić się w trudny materiał bez obawy, że niektóre zmagania po drodze całkowicie zniszczą twoją ocenę.

Biologia AP z nauki Apex

Ta klasa mapołączenie wirtualnego/osobistego komponentu laboratoryjnego,co jest pomocne, biorąc pod uwagę, że wiele kursów online w ogóle nie ma laboratoriów. Studenci wspominają, że ten kurs wymaga dużo czytania.

Chemia AP

Chemia AP z ChemAdvantage

Główną zaletą tych zajęć jest to, że uczniowie otrzymują pocztą mały zestaw laboratoryjny i wykonują laboratoria w domu; w kursach naukowych online często brakuje elementów laboratoryjnych. Kurs jest prowadzony i zarządzany przez zespół męża i żony. Studenci otrzymują dużo uwagi instruktora i czują, że instruktorzy są elastyczni, gdy jest to konieczne. Kurs jest wymagający, jak zwykle na AP Chemistry, ale studenci czują się dobrze przygotowani do egzaminu. Niestety,ta klasa jest oferowana głównie uczniom uczącym się w domu, ale ich FAQ mówi, że mogą być w stanie pomieścić uczniów, których szkoły po prostu nie oferują AP Chem.

AP Informatyka A

AP CS A Z wirtualnej szkoły na Florydzie

Jest to jeden z najbardziej chwalonych kursów online. Zdaniem studentów kurs FLVS zapewnia solidne podstawy kodowania, dobre nawyki i zrozumienie koncepcji. Studenci stwierdzają, że z łatwością zapamiętują materiał przez wiele miesięcy i czują się bardzo dobrze przygotowani do egzaminu. Ostrzegają, że możesz spędzić 10 godzin tygodniowo lub więcej na pisaniu programów, ale będziesz się dobrze bawić i że jest to dobrze wykorzystany czas.

Masz to — wybór najpopularniejszych dostępnych zajęć AP online. Nadal jesteś zagubiony? Czytaj dalej, aby zapoznać się z krótką listą trzech najbardziej szanowanych dostawców AP online.

Najlepsze (i najgorsze) kursy AP online, sprawdzone (5)

Na krótko przerywamy tę transmisję, aby pokazać wam tę hipnotyzującą meduzę.

3 dostawców wysokiej jakości kursów AP online

Oprócz niektórych konkretnych kursów, które są lubiane przez studentów, istnieje również kilku dostawców online, którzy są szczególnie dobrze postrzegani. Nadal dobrym pomysłem jest poszukanie recenzji i upewnienie się, że kurs zawiera to, czego szukasz, zanim się zarejestrujesz, ale to tylko niektóreszkół internetowych, które mają reputację wysokiej jakości zajęć.

(Video) Zarabianie online - oczekiwania vs rzeczywistość (game changers, igenius)

Homeschoolers z Pensylwanii

Dla uczniów uczących się w domu w dowolnym stanie,PA Kursy AP Homeschoolerssą dobrze oceniane, m.inznakomici nauczycielejest korzyścią numer jeden. Zajęcia z historii i języka angielskiego w AP są szczególnie lubiane i wydaje się, że mają jedyny internetowy kurs AP Environmental Science, który jest chwalony i niezbyt lubiany. Jednakże,musisz być uczniem uczącym się w domu, aby się zarejestrować.

Wirtualna szkoła na Florydzie

Chociaż istnieje kilka kursów, które nie są wysoko oceniane (patrz poniżej), większość studentów je znalazłaOferty AP z FLVSbyćkompleksowe, opłacalne, wartościowe i odpowiednie przygotowanie do egzaminu AP.Mają także szeroką gamę dostępnych kursów AP. Jest to jeden z tańszych dostawców internetowych, nie ma wymagań wstępnych i jest bezpłatny na Florydzie!

Johns Hopkins Centrum dla utalentowanej młodzieży

Johns Hopkins CTYjest dostawcą kursów online dla uzdolnionych studentów. Aby wziąć udział w kursach, studenci muszą przejść kursy kwalifikacyjne dotyczące PSAT. Ogólnie,studenci uznali kursy AP oferowane przez tego dostawcę za dokładne i przyjemne.Zastosowany materiał podobno jest najwyższej klasy. Jest to drogi dostawca, chociaż dostępna jest pewna pomoc finansowa.

Najlepsze (i najgorsze) kursy AP online, sprawdzone (6)

Pozwól mi odciągnąć Cię od niebezpieczeństw internetowych AP!

3 złe klasy AP online

Oczywiście nie każdy kurs AP online jest wspaniałym doświadczeniem. Istnieje kilka klas, które są znane w całym świecie nauczania na odległość w szkołach średnich jako szczególnie okropne i omówię tutaj, dlaczego.

Historia AP US od Apex Learning

Były tu dwa główne zarzuty: problemy logistyczne i techniczne z kursem oraz słabe przygotowanie do AP. Uczniowie stwierdzili, że tracili punkty w quizach z powodu błędów technicznych, gdy wybierali poprawną odpowiedź. Byli zirytowani faksowaniem, które musieli wykonać, oraz tym, że ich faksowane dokumenty często ginęły.

Jeszcze bardziej niepokojącouczniowie nie czuli się przygotowani do uzyskania na egzaminie 4-5 punktów, a jedynie 2-3.Okazało się, że się nauczyliwięcej z podręcznikówniż kurs! Jeśli masz więcej szczęścia, ucząc się samodzielnie, nie ma sensu brać udziału w zajęciach.

Nauka o środowisku AP z wirtualnej szkoły na Florydzie

Jest to prawdopodobnie najbardziej nielubiany kurs online, jaki widziałem. Uczniowie byli sfrustrowani obciążeniem pracą, ocenami i brakiem dostępności nauczycieli. Odkryli, że lekcje koncentrowały się na informacjach, które nie były istotne dla egzaminu AP. Wskazywali na duże obciążenie obowiązkami przy niskiej opłacalności przygotowania do egzaminu. Oceny były brutalnie długie. Nauczyciele długo wracali do uczniów.Ogólny konsensus był taki, że nikt nie powinien iść na ten kurs.

Rząd AP z wirtualnej szkoły na Florydzie

Ten kurs znów był nielubiany ze względu na swójniska wartość przygotowania do egzaminu.Studenci stwierdzili, że oceny często opierały się na drobnych, nieistotnych szczegółach, a nie na głównych koncepcjach. Nawet pilni uczniowie, którzy uważnie czytali lekcje i robili notatki, uważali, że oceny były niesprawiedliwie szczegółowe i niewiele pomagały w przygotowaniu ich do właściwego egzaminu AP.

Jak widać, na kurs nie lubiany składa się kilka motywów przewodnich: problemy techniczne z prowadzeniem kursu, materiał jest prezentowany w sposób nudny lub zbyt szczegółowy, studenci nie czują się przygotowani do egzaminu, a kadra nauczycielska jest niedostępna lub nie jest pomocna.

Jeśli widzisz którykolwiek z tych problemów cytowanych w recenzjach studentów w College Confidential lub gdzie indziej, są to główne czerwone flagi. Pamiętaj o tym, aby uniknąć zepsutych jaj!

Najlepsze (i najgorsze) kursy AP online, sprawdzone (7)

Te jajka są dobre, więc nie musisz ich unikać.

Wybór odpowiedniego kursu AP online: przemyślenia końcowe

Dostępne są wysokiej jakości zajęcia online AP, zdoskonałe nauczanie, dobre przygotowanie do egzaminu i wciągający materiał.Istnieją również mniej niesamowite oferty online, zfrustrujące krachy technologiczne, znikający instruktorzy i długie oceny.Wymieniłem kilka bardzo chwalonych opcji i kilka mniej lubianych, ale w żadnym wypadku nie jest to wyczerpujące zestawienie wszystkich dostępnych kursów. Powinieneś także upewnić się, że zarezerwowałeś czas na naukę do egzaminów AP, tak jak zrobiłbyś to, gdybyś uczęszczał na zajęcia AP w swojej szkole.

(Video) Daphne Koller: What we're learning from online education

Na pewno zauważyłeś, że niektóre punkty dostępowe są łatwiejsze do znalezienia online niż inne, a niektóre mają więcej opcji niż inne. Oznacza to, że kilka dobrze znanych AP (historia świata, język angielski) jest wyraźnie nieobecnych na tej liście najlepszych internetowych kursów AP. Pamiętaj o tym, co jest dostępne podczas planowania zajęć online AP, i dokładnie przeprowadź badania! Mądra inwestycja w kurs AP online może przynieść wielkie korzyści.

Co dalej?

Jeśli nie jesteś pewien, czy kursy AP online są dla Ciebie, sprawdź mojeplusy i minusy zajęć AP online.

Po wybraniu wybranego kursu możesz potrzebowaćpomoc w rejestracji na egzamin AP.

Chcesz uzyskać więcej informacji o programie AP, zanim podejmiesz decyzję?Zobacz naszeprzewodnik eksperta po klasach i testach AP.

Masz znajomych, którzy również potrzebują pomocy w przygotowaniu się do testu?Udostępnij ten artykuł!

Najlepsze (i najgorsze) kursy AP online, sprawdzone (8)

Ellen McCammon

o autorze

Ellen ma bogate doświadczenie w mentoringu edukacyjnym i jest głęboko zaangażowana w pomaganie uczniom w osiąganiu sukcesów we wszystkich dziedzinach życia. Uzyskała tytuł licencjata na Harvardzie w dziedzinie folkloru i mitologii, a obecnie kontynuuje studia podyplomowe na Uniwersytecie Columbia.

Uzyskaj bezpłatne przewodniki zwiększyć swój SAT/ACT

(Video) 7 KIERUNKÓW STUDIÓW PO KTÓRYCH ZAROBISZ NAJWIĘCEJ

Videos

1. Jak się uczyć efektywnie? Nauka nowych umiejętności ONLINE | Przygody Przedsiębiorców
(Przygody Przedsiębiorców)
2. SKLEP INTERNETOWY. Jak zacząć? Ile kosztuje? Jaką platformę wybrać?
(Uczelnia ASBiRO - praktycznie o biznesie)
3. NAUKA PROGRAMOWANIA Z KURSÓW ONLINE - Przerobione kursy i porady jak uczyć się z kursów online.
(Daniel Noworyta)
4. Jaki BIZNES ONLINE Zacząć W 2021 Roku? | Moje TOP 5 Pomysłów
(Norbert Adutis)
5. Jak Rekrutować do MLM Online? Rekrutacja do Marketingu Sieciowego. Pozyskiwanie przez Internet.
(Konrad Gandera - Praktyk Biznesu Sieciowego)
6. Obejrzyj, zanim stworzysz własną stronę WWW - Ekspert o najczęstszych błędach - Dariusz Pichalski
(Przemek Wójcicki)
Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Velia Krajcik

Last Updated: 09/03/2023

Views: 6370

Rating: 4.3 / 5 (74 voted)

Reviews: 81% of readers found this page helpful

Author information

Name: Velia Krajcik

Birthday: 1996-07-27

Address: 520 Balistreri Mount, South Armand, OR 60528

Phone: +466880739437

Job: Future Retail Associate

Hobby: Polo, Scouting, Worldbuilding, Cosplaying, Photography, Rowing, Nordic skating

Introduction: My name is Velia Krajcik, I am a handsome, clean, lucky, gleaming, magnificent, proud, glorious person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.