Jak daleko idziesz podczas rundy golfa? Z kalkulatorem odległości pieszej - gra w golfa w jednym miejscu (2023)

Nie powinno dziwić, że gra w golfa jest sportem wymagającym fizycznie, który wymaga dużo chodzenia i ruchu. Może to wyglądać na powolne tempo, alejeśli zostawisz wózek w klubie, naprawdę dostaniesz swoje codzienne kroki. Na ile odpowiemy poniżej, korzystając z kalkulatora odległości, dzięki któremu możesz samodzielnie obliczyć odległość, jaką możesz pokonać.

Typowa 18-dołkowa runda golfa może obejmować od trzech do siedmiu mil. Średnio na polu o długości 6500 jardów golfista przejdzie 6,5 mili, co równa się 14 000 kroków lub 10 kilometrom. Może to zależeć od projektu długości pola, prędkości golfisty, pogody i innych czynników.

W tym artykule przyjrzymy się, jaki średni dystans pokonuje golfista podczas 18-dołkowej rundy oraz co wpływa na długość marszu i ilość ćwiczeń, które faktycznie wykonujesz,kiedy twój przyjaciel pływak lub kolarz zasugeruje, abyś wykonał jakieś ćwiczenie, może być po prostu zaskoczony.

Jak daleko idziesz podczas rundy golfa? Z kalkulatorem odległości pieszej - gra w golfa w jednym miejscu (1)

Jak daleko golfista chodzi średnio po polu golfowym.

Tutaj możemy opierać się tylko na średnich, ponieważ każdy golfista, każda gra i każde pole jest inne. Dołki są dłuższe lub krótsze, czas spędza się na szukaniu piłek lub korzystaniu z wózka, ale według badań przeprowadzonych przez stronę internetowąWewnątrz Golfa(link prowadzi do wyników) , tŚrednia odległość, jaką golfista pokonuje podczas gry, jest o około 77% większa niż całkowita długość pola.

Jeśli więc przeciętne pole golfowe ma długość od 5000 do 7000 jardów (po zsumowaniu długości dołków), to jeśli weźmiemy środkową liczbę z 6000 latto znaczy, że podczas gry w golfa przechodzisz 6000 jardów, prawda?

Nie,jest o wiele więcej niż to, ponieważ będziesz spędzać czas na szukaniu swoich piłek, chodzeniu między dołkami i po prostu kręceniu się - być może czekając, aż grupa z przodu skończy.

Tak więc badanie przeprowadzone przez Inside Golf faktycznie wykazało, że pełna runda może zwiększyć dystans średnio o 77%. Poniżej znajduje się przykładowa tabela oraz kalkulator, dzięki któremu możesz obliczyć swój kurs lokalny.

Wewnątrz Golfa

Kalkulator odległości pieszej w golfa

Zrobiliśmy toKalkulator odległości spaceru w golfaaby pomóc ci ocenić, jak daleko jest twoja runda golfa (jeśli to znaczy, że idziesz!) Oczywiście istnieje wiele czynników, które mogą mieć wpływ na to, jak daleko jest dla każdego golfisty, i zajmiemy się tym później,ale w tym kalkulatorze dodaje 77% długości trasy i oblicza odległość w milach, jardach, kilometrach Wykonane kroki, a nawet spalone kaloriepodczas rundy!! Całkiem fajne co!

Kalkulator odległości pieszej w golfa

Kalkulator odległości pieszej w golfa

Szacowana odległość spaceru:

Jardy:

Mile:

Kilometry:

Średnie kroki:

Szacunkowe spalone kalorie:

Dlagolfistów korzystających z wózków, średni pokonany dystans jest bliższy dwóm milom, podczas gdy ci, którzy chodzą po trasie, zazwyczaj pokonują średnio pięć do sześciu mil. W przypadku kursu możesz tskorzystaj z powyższego kalkulatora odległości pieszej w golfiei zobacz, ile masz treningu.

Oczywiście liczba ta może się znacznie różnić w zależności od pola golfowego i szybkości chodzenia golfisty. Na krótszym polu golfista może przejść nieco ponad dwie mile,podczas dłuższego kursu mogli przejść do siedmiu mil lub więcej.W poniższych sekcjach przyjrzymy się tym czynnikom, które wpływają na to, jak daleko pokonujesz pole golfowe.

Czynniki wpływające na pokonaną odległość:

Dystans, jaki golfista pokonuje podczas 18-dołkowej rundy, zależy od wielu różnych czynników. Podkreślamy je poniżej.

 • Długość pola golfowego:

Największym i najbardziej oczywistym czynnikiem wpływającym na to, jak daleko zajdziesz w rundzie 18 dołków, jest długość pola. Oczywiście im dłuższy kurs, tym dalej będziesz szedł! Kursy mogą wahać się od małego 1500 jardówKursy Pitch i Puttaż do mistrzostwa 7500 plus jardów.

 • Projekt kursu

Pola mogą równie dobrze mieć dziury i następujące tee boxy blisko siebie lub nie. jeśli są daleko od siebie, zwiększy to dystans do rundy. Zagrożenia, takie jak pułapki na wodę lub piasek, również mogą wymagać obejścia.

 • Szybkość gry

Szybciej nie znaczy dłużej, a wolniejsza runda, czy to czekanie na czwartego gracza, wszystko to doda kroki do rundy, ponieważ nikt nie używa dziesięciu, aby po prostu stać nieruchomo przez 18 dołków, podczas gdy inni grają! Wolniejsze czasy oznaczają więcej czasu na trasie, co zaowocuje dłuższymi dystansami marszu.

 • Warunki pogodowe.

Warunki pogodowe, takie jak gorąca i wilgotna pogoda, ulewny deszcz lub burze, również zwiększą odległość rundy golfa. Możesz chcieć robić więcej przerw, a nawet przyspieszyć, jeśli zobaczysz nadciągające deszczowe chmury.

 • Sprzęt

Głównym z nich jest tutaj korzystanie z wózków golfowych, jeśli je pozwiesz, oczywiście odległość, którą pokonasz, zostanie znacznie zmniejszona, ale wózki mogą również mieć wpływ, jeśli będziesz musiał szukać gładszego terenu, aby je przeciągnąć. Torba golfowa będzie mniej więcej taka sama, ale z pewnością zwiększy spalane kalorie, jeśli będziesz nosić tę rundę przez 18 dołków!

Golf to ćwiczenie: bądź przygotowany

Golf to ćwiczenie, bez względu na to, co mówią inni sportowi przyjaciele, i ważne jest, aby się do tego przygotować. rozgrzać się i zabrać ze sobą odpowiedni sprzęt. to może byćciężko idziejeśli nie jesteś przyzwyczajony do chodzenia tak daleko

To zawierawygodne buty do chodzenia lub specjalne buty do golfa, torbę golfową z mocnym paskiem, nawet jeśli korzystasz z wózka, nadal musisz przenosić kije, oraz butelkę z wodą lub zestaw hydratacyjny.

Powinieneś być również przygotowany na zmiany pogody na wypadek, gdybyś został złapany na kursie, a nawet jeśli pogoda jest gorąca,3-4 godziny na świeżym powietrzu to proszenie się o poparzenia słoneczne. Weź na wszelki wypadek nakrycia głowy i krem ​​przeciwsłoneczny do torby golfowej.

Przejście 18 dołków golfa może być wyzwaniem dla każdego, a zwłaszcza dla golfistów, którzy nie są przyzwyczajeni do aktywności fizycznej.Połączenie ciepła, wilgoci i chodzenia może być fizycznie wymagające,dlatego ważne jest, aby być przygotowanym i robić przerwy w razie potrzeby, nie bądź zbyt dumny, aby wziąć 5, gdy jest to potrzebne.

Ile kroków ma runda golfa?

Chociaż liczba kroków, które może wykonać, będzie się różnić w zależności od czynników, o których wspomnieliśmy powyżej. Jest to możliwe, jeśli nie masz inteligentnego zegarka lub nie masz ochoty liczyć tak wysoko!

W rzeczywistości postawiliśmy równanieobliczyć liczbę kroków w rundzie golfa do kalkulatora odległości spaceru golfowegopowyżej, więc możesz to bardzo łatwo rozwiązać, wypróbowując to. Jednak średnia jest poniżej.

Średnio golfista może wykonać od 8 000 do 12 000 kroków podczas rundy 18 dołków. Może to równać się 4 do 6 mil marszu, dzięki czemu golf jest świetną formą ćwiczeń.

Jeśli wolisz wykonywać obliczenia na papierze, a nie na ekranie komputera lub telefonu (lub gdziekolwiek to czytasz), możesz wziąć przebyte mile i pomnożyć je przez 2250, aby uzyskać średnią liczbę kroków.

Średnia liczba kroków do pokonania mili wynosi około 2000-2500, więc wybraliśmy środek tej liczby, aby obliczyć średnią. Możesz przetestować równanie w powyższym kalkulatorze.

Pole golfowe o powierzchni 6000 jardów = około 6 mil długości x 2250 = 13577 stopni (średnio)

Jak daleko idziesz podczas rundy golfa? Z kalkulatorem odległości pieszej - gra w golfa w jednym miejscu (2)

Ile kalorii zużywa runda golfa?

Kalorie są trudne, ponieważ mogą zależeć od wielu czynników, takich jak waga zawodnika, szybkość gry, długość pola, rodzaj terenu, wysokość, to, co nosisz, a nawet pogoda.

Więc możemy pracować tylko na przybliżonej średniej, która wygląda następująco

osoba ważąca 150 funtów może spalić około 500-800 kalorii podczas rundy 18 dołków golfa, co uwzględnia około 100 kalorii (BARDZO Z grubsza) spalonych podczas chodzenia na milę, a następnie dodając trochę dla wszystkich kołysań i uderzeń kulki robisz!

Mamy to oszacowanie wbudowane w plikGolf Kalkulator odległości pieszejpowyżej, aby uzyskać również figurę z boiska.

Czy golf to dobry trening (odpowiednik kalorii w innych sportach)

Whiel jest to artykuł sam w sobie, a my go osiągniemy! Golf to naprawdę świetny trening.Spacerując po polu golfowym można spalić od 500 do 800 kalorii,jego nie jsut chodzenie , które ma korzyść. Gra w golfa wykorzystuje grupy mięśni na całym ciele i doskonale nadaje się do elastyczności i tonowania mięśni.

Może to być również świetny środek odstresowujący (jeśli jesteś lepszy w golfa niż my)

i tak jak obiecaliśmy, aby podać kilka faktów dla Twoich znajomych, którzy myślą, że nie masz problemów z bieganiem, jazdą na rowerze lub pływaniem, poniżej przedstawiamy kilka przybliżonych porównań z innymi sportami.

Oto przybliżone oszacowanie, ile czasu może zająć spalenie równoważnej liczby kalorii podczas gry w golfa podczas innej aktywności fizycznej:

 1. Działanie:Możesz spalić około 100-140 kalorii podczas 10-minutowego biegu na milę. Tak więc, aby spalić taką samą liczbę kalorii, jak podczas gry w golfa, osoba musiałaby przebiec około 4-6 mil.
 2. Kolarstwo:Możesz spalić około 150-200 kalorii w ciągu 30 minut umiarkowanej jazdy na rowerze. Aby spalić równoważną liczbę kalorii podczas gry w golfa, osoba musiałaby jeździć na rowerze przez około 2-3 godziny.
 3. Pływanie:W ciągu godziny umiarkowanego pływania możesz spalić około 450-550 kalorii. Aby spalić taką samą liczbę kalorii, jak podczas gry w golfa, osoba musiałaby pływać przez około 1-1,5 godziny.
 4. Tenis ziemny:Podczas godziny gry w tenisa dla singli możesz spalić około 300-400 kalorii. Aby spalić taką samą liczbę kalorii, jak podczas gry w golfa, osoba musiałaby grać w tenisa przez 2-3 godziny.

Golf może być świetną formą umiarkowanej aktywności fizyczneji może przyczynić się do zdrowego stylu życia w połączeniu z innymi formami ćwiczeń i zbilansowaną dietą i nie daj się nikomu wmówić!

I uważaj na 19 dziurę

Niebezpieczeństwo zniweczenia całej tej ciężkiej pracy leży w 19. dołku lub w klubie. Po 3-4 godzinach na świeżym powietrzu ta restauracja lub bar to z pewnością kusząca perspektywa, a po takiej pracy na pewno piwo albo nie zaszkodzi…. czy może?

Cóż, nie mamy do tego kalkulatora golfowego, ale z grubsza szacuje się, że kufel piwa zawiera około 208 kalorii, a my pozwolimy Ci wykonać własne obliczenia!

jak zmierzyć, jak daleko idziesz na polu golfowym

Istnieje wiele sposobów, od długopisu i papieru po w pełni funkcjonalny zegarek Iwatch lub zegarek Google, które wymieniliśmy poniżej. Możesz zapoznać się z naszym pełnym artykułem na temat sposobów, kiedy jest to napisane tutaj.

 1. Licznik kroków lub krokomierz –Krokomierz to małe urządzenie, które można przymocować do talii lub buta golfisty, aby śledzić liczbę wykonanych kroków. Zapewnia oszacowanie przebytej odległości na podstawie liczby wykonanych kroków.
 2. Zegarek GPS do gry w golfa– Golfowy zegarek GPS może śledzić pozycję golfisty na polu golfowym i wyświetlać odległość do dołka. Niektóre modele mają również funkcję krokomierza, która może śledzić liczbę wykonanych kroków i oszacować przebytą odległość, a niektóre mają nawet dalmierz.
 3. GPS wózka golfowego– Niektóre wózki golfowe są wyposażone w systemy GPS, które mogą śledzić przebytą odległość wokół pola i wyświetlać ją na ekranie, chociaż oczywiście nie będziesz chodził!
 4. Inteligentny zegarek:Większość inteligentnych zegarków ma wbudowane liczniki kroków, a nawet specjalne aplikacje, które mogą rejestrować ćwiczenia i ruch w wielu dyscyplinach sportowych, w tym w golfie.
 5. Ręczne śledzenie –Najprostszym sposobem prowadzenia rejestru jest ręczne śledzenie liczby wykonanych kroków i przebytej odległości za pomocą golfowej karty wyników lub notatnika. Ta metoda nie wymaga żadnych urządzeń elektronicznych i może być przydatna dla golfistów preferujących bardziej tradycyjne podejście.
 6. Nasz poręczny i bezpłatny kalkulator odległości spaceru w golfa powyżej !!Czy możesz powiedzieć, że jesteśmy z tego bardzo dumni!

Mamy też bardziej podstawowekalkulator odległości spaceru w golfiektóra bierze również średnią długość dołka na polu golfowym, jeśli chcesz spróbować. po prostu dodajesz średnią długość dołków na swoim polu oraz liczbę rozegranych dołków i robi resztę.

Wniosek

Golfiści mogą przejść od 5 do 7 mil podczas pełnej 18-dołkowej rundy golfa, co jest dobrym, umiarkowanym treningiem. Jest to porównywalne do pływania przez 90 minut, gry w tenisa przez ponad 2 godziny lub biegania na dystansie od 4 do 6 mil, które nie są umiarkowanymi treningami!

Po prostu uważaj, aby oboje przygotować się do tego poziomu ćwiczeń, pamiętaj, że będziesz na świeżym powietrzu przez 3-4 godziny i nie cofnij całego tego ćwiczenia, spędzając zbyt dużo czasu w klubie po rundzie!

Bibliografia

Powiązany

Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Twana Towne Ret

Last Updated: 04/07/2023

Views: 6230

Rating: 4.3 / 5 (44 voted)

Reviews: 91% of readers found this page helpful

Author information

Name: Twana Towne Ret

Birthday: 1994-03-19

Address: Apt. 990 97439 Corwin Motorway, Port Eliseoburgh, NM 99144-2618

Phone: +5958753152963

Job: National Specialist

Hobby: Kayaking, Photography, Skydiving, Embroidery, Leather crafting, Orienteering, Cooking

Introduction: My name is Twana Towne Ret, I am a famous, talented, joyous, perfect, powerful, inquisitive, lovely person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.