9 podstawowych kursów dla studentów (2024)

przez

Napisane przez personel ACO Kliknij, aby przeczytać pełną biografię Autor współpracujący

Affordable Colleges Online (ACO) rozpoczęło swoją działalność w 2012 roku, mając na celu zapewnienie studentom przystępnej cenowo edukacji wysokiej jakości. Naszym celem jest pomóc uczniom i rodzicom zidentyfikować uczelnie, programy i możliwości stypendialne, które pasują do ich akademickich i finansowych ...

Dowiedz się o naszychproces redakcyjny.

Zaktualizowano 12 kwietnia 2023 r

9 podstawowych kursów dla studentów (2)

AffordableCollegesOnline.org to witryna wspierana przez reklamy. Polecane lub zaufane programy partnerskie oraz wszystkie wyniki wyszukiwania, wyszukiwania lub dopasowania szkół są przeznaczone dla szkół, które wynagradzają nas. Ta rekompensata nie ma wpływu na nasze rankingi szkół, przewodniki po zasobach ani inne niezależne od redakcji informacje publikowane na tej stronie.

Czy jesteś gotowy, aby znaleźć swoje dopasowanie?

Podstawowe zajęcia poza Twoim kierunkiem

Studenci powinni brać udział w zajęciach wykraczających poza ich wymagania dotyczące stopnia naukowego, gdy tylko jest to możliwe podczas ich kariery w college'u. Nie tylko zapewnia to, że staną się wszechstronnymi członkami siły roboczej i zrównoważonymi obywatelami, ale także stwarza możliwości zdobycia dodatkowych umiejętności życiowych.

„Wierzę, że tego typu kursy pozwalają na większe zaangażowanie uczniów we wszystkie aspekty życia, umożliwiając im naukę poza klasą” — mówi dr Josie Urbistondo, profesor języka angielskiego na Uniwersytecie w Miami. „Idealnie byłoby, gdyby całe ich życie stało się laboratorium uczenia się i uznali, jak krytycznie funkcjonują w swoich społecznościach”.

Zapoznaj się z naszą listą dziewięciu korzystnych kursów, które studenci powinni wziąć pod uwagę.

1. Wystąpienia publiczne

Kursy wystąpień publicznych koncentrują się na zapewnieniu studentom umiejętności angażowania się w dyskurs publiczny. Niezależnie od tego, czy chodzi o formułowanie i obronę opinii na dany temat, pewność siebie na forum publicznym, czy naukę umiejętności przeprowadzania wywiadów, kursy te dają studentom cenne narzędzia do wykorzystania w prawdziwym życiu.

Co mówią eksperci

„Wystąpienia publiczne to konieczność. Niezależnie od kierunku studiów, studenci będą musieli zaprezentować swoją pracę na jakimś forum publicznym: na spotkaniu biznesowym, prezentacji badań, rozmowie o pracę itp. Kurs wystąpień publicznych oferuje studentom strategie i taktyki, aby zyskać pewność siebie, połączyć z publicznością, twórz przekonujące i przekonujące prezentacje i, co być może najważniejsze, rozwijaj zupełnie inny zestaw umiejętności: krytyczne słuchanie.„Chociaż nie wszystkie kursy wystąpień publicznych są sobie równe, te, które kładą podwójny nacisk na mówienie i słuchanie, są najbardziej korzystne”.dr Kevina HowleyaProfesor medioznawstwa na Uniwersytecie DePauw.

„Wystąpienia publiczne mogą być oferowane przez dział komunikacji” — mówi. "Weź to! Pomoże ci się komunikować, aby sprzedawać siebie, łączyć się z innymi, przekonywać i być liderem”.

dr Erin Goodnowkonsultant ds. rekrutacji na studia

Gdzie możesz to zabrać

 • Na Twojej uczelni lub uniwersytecieWiększość kampusów uniwersyteckich oferuje kursy wystąpień publicznych lub komunikacji z tym naciskiem. Na przykład COMM 113 o godzUniwersytet Północnej Karoliny w Chapel Hillto trzypunktowy kurs wystąpień publicznych, który obejmuje „teorię i rozległą praktykę w różnych rodzajach wystąpień”.
 • onlineWitryny MOOC (Massive Open Online Course), takie jak Coursera, oferują zajęcia z wielu dziedzin po niższych cenach, takie jak taWprowadzenie do wystąpień publicznychkurs opracowany na Uniwersytecie w Waszyngtonie. W wielu przypadkach zajęcia prowadzone są przez renomowanych instruktorów i odbywają się we własnym tempie. Potencjalni rejestrujący powinni pamiętać o reputacji kursów, o tym, czy wydawane są certyfikaty (lub jeśli jest to konieczne) lub czy istnieje akredytacja.

Nie możesz iść na zajęcia?

Ci, którzy nie mogą zapłacić za zajęcia lub poświęcić czasu na zajęcia, są szczęściarzami, ponieważ istnieje wiele sposobów na zdobycie cennego doświadczenia i wiedzy w zakresie wystąpień publicznych. „Doświadczenie związane z wystąpieniami publicznymi można łatwo osiągnąć dzięki grupom takim jakToastmasterzylub nawet wolontariat w kościele lub szkole” – mówi Goodnow. „Po prostu upewnij się, że otrzymujesz informacje zwrotne, aby wprowadzić ulepszenia”.

2. Umiejętność korzystania z mediów

Nieustannie konsumujemy informacje, a czasami nawet o tym nie wiemy. Nieustannie jesteśmy atakowani reklamami i wiadomościami z każdej strony — z telewizji, radia, naszych urządzeń przenośnych, mediów społecznościowych… lista naprawdę jest długa.

Co mówią eksperci

„Niezależnie od kierunku studiów studenta, wszyscy oni zamieszkują złożony ekosystem medialny. Poznanie podstaw systemu medialnego, sposobu jego organizacji, finansowania i struktury ma kluczowe znaczenie dla lepszego zrozumienia wszelkiego rodzaju przekazów przekazywanych za pośrednictwem mediów, od reklam i retoryki kampanii politycznych po media społecznościowe i relacje z aktualnościami i sprawami publicznymi.„W erze„ fałszywych wiadomości ”i„ rozszerzonej / wirtualnej rzeczywistości ”umiejętność korzystania z mediów nigdy nie była tak ważna”.Doktor Howley

Gdzie możesz to zabrać

 • Na Twojej uczelni lub uniwersytecieStudenci powinni mieć możliwość znalezienia kursu Media Literacy lub jego odpowiednika w kampusie.Kurs University of Northern Iowauczy „sposobu dekonstrukcji przekazów medialnych w celu uzyskania nad nimi większej kontroli”. Kursy te mogą odbywać się na wydziałach komunikacji, dziennikarstwa lub socjologii na terenie kampusu.
 • online Coursera,Linia nauczycielska PBS, IedX, to kilka tańszych opcji z renomowanych źródeł.

3. Komunikacja międzykulturowa

Ponieważ technologia i globalizacja zmniejszają nasz świat i zbliżają nas wszystkich do siebie, nauka komunikowania się z ludźmi z różnych środowisk ma kluczowe znaczenie. Studenci college'u mogą po raz pierwszy spotkać osoby z innych grup etnicznych i kulturowych, kiedy docierają do kampusu, a nauka skutecznego komunikowania się jest ważna.

Studenci muszą również być w stanie odnosić się i komunikować z innymi, gdy wchodzą na rynek pracy; jednak zdobywanie kompetencji w zakresie wystąpień publicznych i komunikacji międzykulturowej przynosi korzyści daleko wykraczające poza klasę i miejsce pracy.

Co mówią eksperci

„W środowisku biznesowym, ekonomicznym i społecznym zwracanie uwagi na różnice kulturowe i wrażliwość ma kluczowe znaczenie dla rozwijania uniwersalnych umiejętności interpersonalnych. Co więcej, kompetencje te są niezbędne do stworzenia bardziej sprawiedliwego i sprawiedliwego społeczeństwa. Stają się coraz bardziej krytycznymi umiejętnościami życiowymi do poruszania się i wnoszenia wkładu w wielokulturowe społeczeństwa z wdziękiem, szacunkiem i mądrością.„Krótko mówiąc, uczniowie muszą zrozumieć i docenić, że możemy się bardzo wiele nauczyć od„ innych ”ludzi, kultury i tradycji”.Doktor Howley

Gdzie możesz to zabrać

 • Na Twojej uczelni lub uniwersytecieWedług dr Howleya większość uniwersytetów oferuje takie kursy, albo jako zajęcia w ramach programu studiów nad komunikacją, albo jako część ogólnych wymagań edukacyjnych. Wiele z nich jest również oferowanych na poziomie community college.UC Berkeley'sjego wersją jest Soc 169, która „ma na celu zbadanie różnych aspektów komunikacji międzykulturowej i różnic kulturowych: życia rodzinnego, relacji społecznych, miejsca pracy, rządu, edukacji, płci, romansu i religii”.
 • onlineCoursera oferuje kilka opcji, w tymZrozumieć Rosjan: konteksty komunikacji międzykulturowejIKomunikacja międzykulturowa i rozwiązywanie konfliktów.Lista MOOCmoże pomóc uczniom zidentyfikować dodatkowe opcje.

Nie możesz iść na zajęcia?

„Podobnie jak w przypadku większości obszarów tematycznych w dzisiejszych czasach, zasoby online są obfite. Ale jak uczy nas umiejętność korzystania z mediów, nie wszystkie źródła internetowe są wiarygodne lub godne zaufania” – mówi Howley. „Jedną z witryn, która się wyróżnia, jestopenculture.com. Witryna zawiera bezpłatne filmy edukacyjne obejmujące prawie każdy obszar programu uniwersyteckiego. “

AffordableCollegesOnline.org to witryna wspierana przez reklamy. Polecane lub zaufane programy partnerskie oraz wszystkie wyniki wyszukiwania, wyszukiwania lub dopasowania szkół są przeznaczone dla szkół, które wynagradzają nas. Ta rekompensata nie ma wpływu na nasze rankingi szkół, przewodniki po zasobach ani inne niezależne od redakcji informacje publikowane na tej stronie.

Polecane programy online

Znajdź program, który spełnia Twoje potrzeby w zakresie przystępności cenowej, elastyczności i edukacji za pośrednictwem akredytowanej szkoły internetowej.

4. Nauka o zdrowiu człowieka

Podczas gdy wielu potencjalnych uczniów mogło wziąć udział w krótkiej lekcji zdrowia w szkole średniej, nauka o ciałach i zdrowych nawykach na studiach jest bardziej na czasie i jest powszechna dla uczniów, którzy uczą się umiejętności i nawyków, aby zrobić to samodzielnie. Gdy studenci nawigują po dorosłym życiu, mogą mieć trudności ze znalezieniem równowagi w ryzykownych zachowaniach, takich jak spożywanie alkoholu i narkotyków oraz bezpieczny seks. Uczestnictwo w kursie może pomóc uczniom wcześnie rozwinąć zrównoważone i bezpieczne praktyki, które zapewnią im sukces przez resztę życia. Uczniowie potrzebują również dobrych przypomnień o żywieniu, chorobach i biologii ogólnej.

Co mówią eksperci

„To wspaniałe zajęcia dla młodych ludzi, aby przypomnieć im o zdrowych zachowaniach i wyborach oraz, jakkolwiek może to zabrzmieć chorobliwie, że życie nie trwa wiecznie, więc naprawdę trzeba dbać o swoje ciało. Studenci, którzy lubią się opalać, mogą pomyśleć dwa razy po zajęciach.Dr. Dobra teraz

Gdzie możesz to zabrać

 • Na Twojej uczelni lub uniwersytecieWedług dr Goodnow, niektóre wydziały biologii będą oferować zajęcia z zakresu zdrowia ludzkiego dla osób niebędących studentami kierunków. Ten program nauczania USC 2017 obejmuje cele edukacyjne, takie jak zrozumienie podstawowej biologii, wiedza o tym, jak organizm utrzymuje równowagę, zapoznanie się ze współczesnymi problemami wpływającymi na zdrowie oraz umiejętność racjonalnego podejścia do swojego zdrowia. „Human Health można łatwo pobrać online”, mówi Goodnow, „ale treść może być bardziej zabawna w pokoju pełnym innych studentów, którzy są zbulwersowani zdjęciami chorób przenoszonych drogą płciową i czarnych płuc”.
 • onlineTypowe ośrodki MOOC oferują zajęcia z zakresu zdrowia ludzkiego w różnych kontekstach, npten z Coursera, opracowany ze Stanford, oparty na żywności i zdrowiu.

Nie możesz iść na zajęcia?

Osoby, które nie mogą wziąć udziału w kursie zdrowotnym, nie muszą daleko szukać, aby znaleźć narzędzia, które pomogą im monitorować swoje zachowanie. W lutym 2018 rArtykuł popularnonaukowywymienia kilka aplikacji, które mogą pomóc Ci monitorować spożycie żywności i alkoholu, liczbę ćwiczeń/kroków, tętno, wzorce snu, a nawet medytację i uważność. Kobiety mogą również śledzić płodność i owulację za pomocą aplikacji takich jakWyobrażalny. Ceny takich aplikacji wahają się od dolarów miesięcznie do setek dolarów rocznie. Dostęp wymaga komputera lub smartfona.

Inne miejsca, w których można dowiedzieć się o zdrowiu człowieka, to kościoły lub centra fitness. Przyszli studenci danej dziedziny powinni zawsze oceniać źródło informacji, a także wszelkie programy, które mogą być obecne w ich przekazywaniu.

5. Wychowanie fizyczne lub samoobrona

Zgodnie z omówionym powyżej kształtowaniem zdrowych nawyków, uczniowie powinni rozważyć rekreację lub zajęcia z wychowania fizycznego. Dotyczy to zwłaszcza uczniów, którzy nie mają wykształcenia sportowego. Możliwe, że ktoś odkryje w sobie pasję lub ukryty talent, czy to kickboxing, pilates czy bieganie.

Studenci mogą również znaleźć dodatkowe korzyści z udziału w kursach samoobrony. WedługRape, Abuse & Incest National Network (RAINN)11,2 procent wszystkich studentów college'ów pada ofiarą napaści seksualnej z użyciem siły, przemocy lub ubezwłasnowolnienia. Chociaż nikt nie chce stawić czoła takiej sytuacji, warto, aby uczniowie byli świadomi ryzyka i uzbroili się w informacje o tym, jak zwalczyć te szanse.

Co mówią eksperci

„Samoobrona to świetna lekcja, która może pomóc uczniom nauczyć się pewności siebie, dyscypliny, skupienia i tego, jak wyjść z trudnej sytuacji”.Dr. Dobra teraz

Gdzie możesz to zabrać?

 • Na Twojej uczelni lub uniwersytecieSamoobronę najlepiej brać osobiście, podobnie jak inne kursy fizyczne. Wiele z nich można znaleźć w działach rekreacji na terenie kampusu. TheDepartament Służb Policyjnych Uniwersytetu Nevadyoferuje zajęcia z samoobrony kobiet na terenie kampusu. Inne opcje można znaleźć w usługach dla studentów i ośrodkach zdrowia.
 • W Twojej społecznościSpołeczności oferują rekreacyjne ligi sportowe i zajęcia z samoobrony za pośrednictwem ośrodków rekreacyjnych, kościołów i domów kultury.
 • Prywatne lekcjeStudenci, którzy są w stanie zapłacić za naukę, mogą znaleźć prywatne ośrodki szkoleniowe, takie jakTucson Krav MagaLubZapewnij upodmiotowienie i samoobronęw Nashville.

6. Finanse osobiste i biznes

Sytuacja finansowa może być bardzo zastraszająca dla studentów. Zrozumienie budżetów, pożyczek, leasingów i podatków jest przerażające, a nasi studenci nie są przygotowani na umiejętności radzenia sobie z tymi rzeczami, gdy rozpoczynają studia.

Studenci muszą być uzbrojeni w umiejętności podejmowania decyzji finansowych, gdy wkraczają w dorosłość. Te rzeczy obejmują zakup samochodu, negocjowanie wynagrodzenia w pracy i zrozumienie oprocentowania pożyczek.

Co mówią eksperci

„Ten rodzaj zajęć byłby świetny nie tylko do uzyskania świetnej pensji początkowej lub zawierania transakcji biznesowych lub prawnych, ale także podczas kupowania domu lub wprowadzania się do znaczącej osoby. Ponadto umiejętności te obejmują wychowywanie dziecka w wieku przedszkolnym lub chodzenie po parkingu z używanymi samochodami”.Dr. Dobra teraz

Gdzie możesz to zabrać

Według Goodnow studenci przekonają się, że kursy finansów osobistych i biznesu są świetne online lub na miejscu, i można je znaleźć w dodatkowych szkołach biznesu lub na uczelniach społecznych. Wiele kursów w stylu MOOC jest również oferowanych online w różnych cenach.

 • Na Twojej uczelni lub uniwersytecie Ten internetowy program nauczaniafor Personal Finance FIN 369 na Stephen F. Austin State University w Teksasie jest dobrym przykładem tego, czego można się spodziewać. Wymienia niektóre z efektów uczenia się: student będzie przygotowany do stale zmieniających się gospodarek, nauczy się rozumieć podstawowe techniki planowania, rozwinie umiejętności analityczne w zakresie podejmowania decyzji finansowych oraz zrozumie budżety, inwestycje, ubezpieczenia i emerytury.
 • onlineJeśli potencjalny student jest w stanie poświęcić trochę czasu online, ale nie ma dużo pieniędzy,Forbes sugeruje te pięć bezpłatnych kursów finansów osobistych.

Nie możesz iść na zajęcia?

Wiele organizacji non-profit i organizacji zajmujących się redukcją zadłużenia jest zaangażowanych w pomaganie ludziom w zrozumieniu edukacji finansowej i umiejętności czytania i pisania.InCharge.orgjest jednym z nich i podobnie jak wiele innych, zobowiązuje się do zapewniania klientom edukacji, aby nie doszli do punktu, w którym będą potrzebować pomocy w zakresie redukcji zadłużenia.

„Studenci mogą i powinni korzystać z zasobów, które w innym przypadku są pomijane: bibliotek publicznych i antykwariatów” — dodaje Howley. „Dzięki wskazówkom rodziców, nauczycieli, mentorów i innych osób uczniowie mogą stworzyć własny program nauczania, korzystając z tych bezpłatnych i tanich zasobów. To, czego nie można kupić za żadną cenę, to samomotywacja, aby jak najlepiej wykorzystać te i inne zasoby”.

7. Profesjonalne pisanie

Komunikacja pisemna ma kluczowe znaczenie dla większości zawodów. Studenci muszą nauczyć się jasno myśleć, aby pisać jasno, a studenci, którzy biorą udział w tych kursach, mogą spodziewać się, że nauczą się obu.

Co mówią eksperci

„Każdy zawód opiera się na zrozumieniu sieci innych zawodów. Na przykład naukowiec musi wiedzieć, jak komunikować się ze społeczeństwem, edukator musi rozumieć, w jaki sposób opracowywane i wdrażane są polityki, a przedsiębiorca musi negocjować z długim łańcuchem producentów, dostawców i konsumentów. takie sytuacje wymagają umiejętności wyjaśniania pomysłów nowicjuszom, ekspertom i wszystkim pomiędzy”.dr Ellen FosterProfesor na Uniwersytecie Clarion

Gdzie możesz to zabrać

 • Na Twojej uczelni lub uniwersytecieDział języka angielskiego w Twojej szkole to dobre miejsce do rozpoczęcia, ale Foster zauważa, że ​​innych działów nie należy lekceważyć jako dobrych źródeł instrukcji pisania. „Oczywiście studenci mogą znaleźć kursy pisania na wydziałach języka angielskiego, ale także w naukach ścisłych, edukacji i biznesie” — mówi. „Dowiedzenie się, jak pisanie jest używane w innych dyscyplinach, może naprawdę poprawić umiejętności ucznia i poszerzyć perspektywy. Kursy z silnymi elementami pisania mogą obejmować zajęcia laboratoryjne lub kursy wyższego stopnia, które obejmują studia przypadków, a także kursy kładące nacisk na pisanie w miejscu pracy. Wymeldować sięten program nauczania dla CAMB 695: Kurs pisania naukowego na Uniwersytecie Pensylwaniijako przykład.

Nie możesz iść na zajęcia?

Zdaniem dr Fostera uczniowie mogą znaleźć wiele zasobów dotyczących pisania — nawet pisania w określonych dziedzinach — w Internecie. „Kluczem jest ocena stron internetowych, aby upewnić się, że oferowane informacje są wiarygodne i oparte na solidnej wiedzy ekspertów w danej dziedzinie ," ona mówi.

Dodatkowe informacje są dostępne dla zapisu specyficznego dla pola poprzez powiązania tych pól. Na przykład ramię ustawicznego kształceniaAmerykańskie Stowarzyszenie Pisarzy Medycznychprowadzi zajęcia dla studentów w terenie.

8. Zwieńczenia interdyscyplinarne

Zajęcia na tej arenie obejmują wszystkie rodzaje przedmiotów. Przykładem jest grupa dsseminaria dla studentów pierwszego roku na Uniwersytecie w Miami, które obejmują estetykę i znaczenie w sztuce i kulturach afrykańskich, ponowne rozważenie „selfie” i politykę bólu.

Co mówią eksperci

„Obecnie w szkolnictwie wyższym podejmuje się skoordynowane wysiłki, aby nauczać we wszystkich dyscyplinach – dlatego absolwent biologii powinien uczęszczać na kurs literatury, filozofii lub historii wykraczający poza wymagania. Ciekawym trendem jest obecnie kurs seminaryjny, w którym współuczestniczy 2-4 profesorów. W ten sposób studenci mają kontakt z profesorem literatury, historii i STEM podczas jednego kursu”.Dr. Josie Urbistondo

Gdzie możesz to zabrać

 • Na Twojej uczelni lub uniwersytecieDział języka angielskiego w Twojej szkole to dobre miejsce do rozpoczęcia, ale Foster zauważa, że ​​innych działów nie należy lekceważyć jako dobrych źródeł instrukcji pisania. „Oczywiście studenci mogą znaleźć kursy pisania na wydziałach języka angielskiego, ale także w naukach ścisłych, edukacji i biznesie” — mówi. „Dowiedzenie się, jak pisanie jest używane w innych dyscyplinach, może naprawdę poprawić umiejętności ucznia i poszerzyć perspektywy. Kursy z silnymi elementami pisania mogą obejmować zajęcia laboratoryjne lub kursy wyższego stopnia, które obejmują studia przypadków, a także kursy kładące nacisk na pisanie w miejscu pracy. Wymeldować sięten program nauczania dla CAMB 695: Kurs pisania naukowego na Uniwersytecie Pensylwaniijako przykład.

Nie możesz iść na zajęcia?

Zdaniem dr Fostera uczniowie mogą znaleźć wiele zasobów dotyczących pisania — nawet pisania w określonych dziedzinach — w Internecie. „Kluczem jest ocena stron internetowych, aby upewnić się, że oferowane informacje są wiarygodne i oparte na solidnej wiedzy ekspertów w danej dziedzinie ," ona mówi.

Dodatkowe informacje są dostępne dla zapisu specyficznego dla pola poprzez powiązania tych pól. Na przykład ramię ustawicznego kształceniaAmerykańskie Stowarzyszenie Pisarzy Medycznychprowadzi zajęcia dla studentów w terenie.

9. Kursy dotyczące komunikacji online (higiena mediów społecznościowych)

Studenci idący na studia są ekspertami w robieniu selfie i korzystaniu z platform mediów społecznościowych, takich jak Instagram, Snapchat i Twitter. Ale czy wiedzą, jak zbudować tożsamość w mediach społecznościowych, która buduje profesjonalizm, a nie przeszkadza?

Mówi się, że rzeczy publikowane w Internecie trwają wiecznie, dlatego bardzo ważne jest, aby uczniowie zrozumieli, jak stworzyć przychylną osobowość online.

Co mówią eksperci

Według Urbistondo uczniowie powinni najpierw zadać sobie kilka pytań: Kim jesteśmy, kiedy pojawiamy się w naszym kanale? Jakie wartości promujemy? Jak blisko jest nasze cyfrowe „ja” do naszego prawdziwego „ja”?„Higiena w mediach społecznościowych to termin, który ja i moi studenci wymyśliliśmy kilka lat temu. Odnosi się do krytycznego zaangażowania w to, jak i dlaczego jesteśmy aktywni w mediach społecznościowych. Aby przygotować się do zadania, każę uczniom zrobić 24-godzinną przerwę od mediów społecznościowych. Dla niektórych jest to niewiarygodne wyzwanie, ale skłania do owocnych dyskusji na temat naszej tożsamości zarówno odziedziczonej, jak i odgrywanej. Jak bardzo jesteśmy związani z tym, kogo projektujemy online?”Dr. Josie Urbistondo

Co mówią eksperci

Według Urbistondo uczniowie powinni najpierw zadać sobie kilka pytań: Kim jesteśmy, kiedy pojawiamy się w naszym kanale? Jakie wartości promujemy? Jak blisko jest nasze cyfrowe „ja” do naszego prawdziwego „ja”?„Higiena w mediach społecznościowych to termin, który ja i moi studenci wymyśliliśmy kilka lat temu. Odnosi się do krytycznego zaangażowania w to, jak i dlaczego jesteśmy aktywni w mediach społecznościowych. Aby przygotować się do zadania, każę uczniom zrobić 24-godzinną przerwę od mediów społecznościowych. Dla niektórych jest to niewiarygodne wyzwanie, ale skłania do owocnych dyskusji na temat naszej tożsamości zarówno odziedziczonej, jak i odgrywanej. Jak bardzo jesteśmy związani z tym, kogo projektujemy online?”Dr. Josie Urbistondo

Gdzie możesz to zabrać

 • Na Twojej uczelni lub uniwersytecieKampusy uniwersyteckie oferują wiele różnych kursów, które mają ten cel. Komunikacja, język angielski, informatyka, a nawet psychologia i opieka zdrowotna to dziedziny, dla których ten temat jest istotny. Częściej studenci mogą znaleźć kursy, które łączą media społecznościowe i opiekę zdrowotną, takie jak tenjeden z University of San Francisco.

Nie możesz iść na zajęcia?

Istnieje wiele, wiele artykułów na temat zdrowych praktyk w mediach społecznościowych online i za pośrednictwem aplikacji. Niektóre aplikacje, npPyxseeIAntyspołecznymonitorować czas spędzany w serwisach społecznościowych i może pomóc użytkownikom zachować równowagę. Naprawdę jednak trudno jest monitorować konkretne zdjęcia, tweety lub artykuły publikowane przez uczniów. Uczniowie powinni mieć świadomość, że wszystko, co opublikują, może zostać zauważone przez potencjalnego pracodawcę.

Bądź na bieżąco z najnowszymi

Nigdy nie przegap szczegółów dotyczących wiadomości, trendów i zasad, które mogą bezpośrednio wpłynąć na Twoją ścieżkę edukacyjną.

Kompletny przewodnik po uczelniach w Miami Studenci z Miami nie tylko cieszą się całoroczną kulturą ferii wiosennych, ale mogą także uczestniczyć w renomowanych projektach badawczych na prestiżowych uczelniach w Miami.Kompletny przewodnik po uczelniach w San Diego Oprócz przyciągania studentów słoneczną lokalizacją SoCal, uczelnie w San Diego są znane ze swojej popularności i akademickiego prestiżu.Kompletny przewodnik po uczelniach w Nashville Uczelnie w Nashville są znane ze swoich rygorystycznych naukowców i wyjątkowych programów muzycznych. Sporządziliśmy listę wszystkich uniwersytetów w Nashville.

AffordableCollegesOnline.org to witryna wspierana przez reklamy. Polecane lub zaufane programy partnerskie oraz wszystkie wyniki wyszukiwania, wyszukiwania lub dopasowania szkół są przeznaczone dla szkół, które wynagradzają nas. Ta rekompensata nie ma wpływu na nasze rankingi szkół, przewodniki po zasobach ani inne niezależne od redakcji informacje publikowane na tej stronie.

Zrób to dlaTy

Odkryj swoje możliwości — znajdź szkoły z programami, które Cię interesują i wytycz ścieżkę dla swojej przyszłości.

9 podstawowych kursów dla studentów (2024)
Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Aracelis Kilback

Last Updated:

Views: 6273

Rating: 4.3 / 5 (44 voted)

Reviews: 91% of readers found this page helpful

Author information

Name: Aracelis Kilback

Birthday: 1994-11-22

Address: Apt. 895 30151 Green Plain, Lake Mariela, RI 98141

Phone: +5992291857476

Job: Legal Officer

Hobby: LARPing, role-playing games, Slacklining, Reading, Inline skating, Brazilian jiu-jitsu, Dance

Introduction: My name is Aracelis Kilback, I am a nice, gentle, agreeable, joyous, attractive, combative, gifted person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.